Скільки зараз коштує орендувати житло в Києві (інфографіка) 0 48


Оренда житла

6 з 10 київських орендарів шукають однокімнатне житло, трикімнатні квартири у найменшому попиті серед шукачів житла — 8%.

Про це йдеться у результатах дослідження, які провели аналітики OLX Нерухомість.

Зазначається, що за перше півріччя 2019 року серед усіх відгуків на оголошення 58% припало на однокімнатні квартири, 34% — на двокімнатні, 8% — на трикімнатні.

З початку року на платформі OLX найчастіше пропонували «однушки» — 29 500 оголошень (47%), на другому місці — «двійки» — 25 тисяч пропозицій, далі йдуть «трійки» — близько 9 тисяч оголошень (14%).

Повідомляється, що найбюджетнішим районом Києва є Деснянський — однокімнатна квартира обійдеться в 6 500 грн на місяць, а за ціну трикімнатної — 9 800 грн — вже можна зняти «однушку» в Шевченківському, який є другим за вартістю оренди житла в Києві.

Найдорожчі квартири знаходяться в Печерському районі: тут вартість трикімнатного житла складає 40 600 грн.

За даними аналітики, однокімнатні та двокімнатні квартири було дешевше знімати на початку року, адже до літнього сезону вони збільшились в ціні. У червні вартість оренди «двійок» зросла на 4%, однокімнатних — 2%.

Ситуація з «трійками» протилежна — квартири дорожчали на початку року, приріст склав майже 5%, а до літа змін не простежувалось.

«Якщо порівнювати середню вартість квартир першого півріччя 2019 і 2018 років, то очевидним є зростання цін на всі види житла. Наприклад, «однушки» зросли на 43% в середньому, «двійки» — 30%, а трикімнатні піднялись майже на половину, приріст склав 44%», — свідчать результати дослідження.

Джерело: epravda

Previous ArticleNext Article