Соціальна допомога буде перерахована і дістанеться не всім 0 59

Соціальні виплати перерахують

Кабінет міністрів України ухвалив постанову, якою визначив норми для перерахунку державної соціальної допомоги і виплати її малозабезпеченим сім’ям.

Про це розповіла на брифінгу міністр соціальної політики України Марина Лазебна, повідомила пресслужба міністерства.

“Сьогодні на засідання уряду була прийнята постанова, яка називається – деякі питання виплати державної соціальної допомоги. Ця постанова була розроблена на виконання ЗУ, яким з 1 липня встановлюються нові розміри соціальних виплат окремим категоріям осіб, а також удосконалюються принципи та підходи до призначення та надання державних соціальних допомог в Україні”, — сказала Лазебна.

Ринок газу: Нафтогаз хоче, щоб клієнти постачальника «останньої надії» потрапляли до нього автоматично

Міністерка вважає, що рішення уряду має на меті дві речі: унормувати перерахунок соціальних виплат та спростити доступ в оформленні соціальної допомоги. Допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування збільшилася з 2 до 2,5 прожиткових мінімумів, а на дітей з інвалідністю до 3,5 прожиткових мінімумів.

“Перерахунку підлягатимуть виплати, які були нараховані у січні-червні 2020 року, але перерахунок буде проведено з 1 січня 2020 року, тобто з часу, який вже минув. Цим рішенням Кабміну було призначено нову редакцію порядку призначення і виплати державної соцдопомоги малозабезпеченим сім’ям. Основним принципом надання допомоги визначено: об’єктивність причин отримання низьких доходів або їх відсутність у непрацюючих працездатних членів сім’ї”, — додала міністр. 

Але насправді зміни торкнуться всіх одержувачів соціальної допомоги.

Головне нововведення — Кабмін переписав формулу визначення сукупного сімейного доходу, від якого залежить сума бюджетних компенсацій і саме право на допомогу.

Крім того, названий цілий список причин, за якими можуть «відкликати» соцдопомогу, аж до того, що доведеться повернути вже отримані гроші.

Тобто, з одного боку, окремим одержувачам будуть платити більше, з іншого — виросте армія «відмовників».

Электроэнергия для населения должна быть дороже, цены нужно поднять – Гетманцев 

Читайте також: раніше ми писали про інноваційність рішень у водостічних системах з прямокутного профілю

 
Источник: jkg-portal

Previous ArticleNext Article

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *