Соціальні квартири для дітей-сиріт відкрили в Києві. Як виглядає нове житло (ФОТО) 0 20


Соцквартири для дітей-сиріт

У Києві відкрили соціальні квартири для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Їх створено на базі центру соціальної підтримки дітей та сім’ї у Дніпровському районі, повідомляє пресслужба КМДА.

Ціну на газ для населення знизили: скільки заплатимо і як довго буде діяти «знижка»

На базі центру створено шість соціальних квартир, у яких зможуть проживати до 36 дітей. Квартири облаштовані необхідними меблями та побутовою технікою, є місця для навчання та відпочинку.

Діти зможуть перебувати в соціальних квартирах півтора року. Цього часу достатньо, вважають у КМДА, аби дитина навчилася самостійному проживанню, без підтримки інших осіб у побутових питаннях.

У соціальній квартирі надаватимуть послуги з соціальної адаптації, інтеграції та реінтеграції в суспільство, реабілітації, розвитку та підтримки навичок самостійного проживання. Крім того, працівники центру надаватимуть соціальний супровід під час працевлаштування та на робочому місці, допомогу в аналізі життєвої ситуації, визначенні основних проблем, шляхів їхнього розв’язання, залучення до самостійного активного вирішення власної складної життєвої ситуації тощо.

За даними Міністерства соціальної політики України на 2017 рік, у Києві проживає 2358 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Оформлення субсидії онлайн: інструкція “в картинках” від Мінсоцполітики

Интересно узнать: ранее мы писали о 5 устройствах, с которыми уборка — в удовольствие


 
Источник: hmarochos

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *