Сьогодні вже є можливість говорити про іпотеку під 10% — Шмигаль 0 45

Іпотека під 10%

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль вважає цілком реальним зниження кредитної ставки по іпотеці до 10%. 

«Ви бачите, що Національний банк знижує облікову ставку для банків, і сьогодні вже є можливість говорити про іпотеку під 10%. Наша мета – продовжити зниження вартості кредитного ресурсу ще більше для бізнесу, для населення, і це дасть пожвавлення кредитування в Україні», — сказав він. 

Функції ДАБІ виконуватиме приватний сектор? Як пропонують змінити реформу ДАБІ (ФОТО, ВІДЕО)

Раніше президент України Володимир Зеленський висловив упевненість, що, попри кризу, викликану пандемією COVID-19, ставки за іпотечними кредитами в Україні знизяться до 10% річних до кінця поточного року. 

Раніше у Мінфіні заявляли, що на шляху запуску іпотеки під 10% заважають деякі законодавчі обмеження, пов’язані з пропискою. 2 червня 2020 року в НБУ заявили, що запуск іпотеки під 10% річних в Україні можливий після завершення карантинних обмежень. Також для цього потрібна правильна процентна політика банків і низка юридичних змін. 23 червня 2020 року Шмигаль заявив, що мета Кабінету міністрів — знизити іпотечну ставку до 7, а то й 5%.

Карантин продовжено до 31 серпня. Як буде діяти система обмеження за 4 зонами (ІНФОГРАФІКА)

Читайте також: раніше ми писали про різноманітність вибору і інноваційність рішень у водостічних системах з прямокутного профілю 

 
Источник: jkg-portal

Previous ArticleNext Article

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *