Списати борги населення за комуналку на час карантину: Рабінович подав до Ради законопроєкт 0 26

Карантинні борги населення за
комуналку пропонують списати

Борги українців за комунальні послуги, які утворилися за час карантину, можуть списати за рахунок держбюджету. Це станеться в тому разі, якщо народні депутати проголосують за законопроєкт номер 4386.

16 листопада, його до ВРУ подав депутат Вадим Рабінович. 

Газзбути цієї зими максимізують прибуток на населенні — Коболєв про ціну газу

У ньому, згідно із запропонованою зміною на період встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби, за рахунок коштів Державного бюджету України пропонується списати заборгованість  населення за спожиті житлово-комунальні послуги, що утворилась у період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням  коронавірусної хвороби.

Ініціатор законопроєкту стверджує, що карантинні обмеження порушують конституційне право українців на достатній життєвий рівень для себе і своєї сім’ї, що включає достатнє харчування, одяг, житло. Адже більшість прибутків середньостатистична родина витрачає саме на оплату комунальних послуг. А в умовах карантинних обмежень. за словами Рабіновіча, люди змушені вибирати між задоволенням потреб першої необхідності й оплатою послуг.  

Введем полный локдаун на 3 недели, если не остановим рост эпидемии — Шмыгаль о карантине

Интересно о ремонте: ранее мы писали о том, как выгодно использовать пространство после остекления балкона пластиковыми окнами

 

 
Источник: jkg-portal

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *