Співфінансування 70/30%: В Києві стартував конкурс енергоефективних проєктів у житлових будинках ОСББ та ЖБК 0 26


Стартував конкурс енергоефективних проєктів
у житлових будинках Києва

Вчора відбулось засідання Комісії для проведення конкурсу енергоефективних проектів у житлових будинках Києва, де створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), а також у кооперативних будинках (ЖБК).

Безкоштовний ремонт багатоповерхівок в Києві: кому пощастить цього разу? Шукай свою адресу (СПИСОК)

Комісія прийняла наступні рішення про проведення конкурсу, враховуючи вимоги карантину у зв’язку з COVID-19: із 30 листопада до 30 грудня 2020 року Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА забезпечити прийом заяв і конкурсних пропозицій (проєктів). Зважаючи на встановлення карантину та запровадження протиепідемічних заходів, прийом проєктів для участі в конкурсі здійснюватиметься лише за попереднім записом із 30 листопада до 30 грудня 2020 року щоденно із 08:40 до 11:40 за адресою: вул. Велика Житомирська, 15-А, каб. 9.

Для запису необхідно зателефонувати з 30 листопада до 24 грудня на один із номерів: (044) 279-81-86, (044) 279-38-01.

Для розгляду прийматимуть проєкти, що мають повний комплект документів. Умови конкурсу та перелік цих документів можна знайти на сайті Школи обізнаного киянина: http://shkolakyjan.info/energy_efficiency/state_support/.

Відповіді на запитання та консультації щодо умов конкурсу, підготовки та оформлення проєктів можна отримати, надіславши запитання на електронну адресу:70na30kyiv@ukr.net

COVID-19: Локдауну 2.0 в Украине быть. Вопрос лишь в датах. Какие варианты рассматривает правительство? 

Цікаво про ремонти: раніше ми писали про особливості хюґе-інтер’єру і те, як створити справжній скандинавський затишок у себе вдома

 
Источник: kyivcity

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *