Споживачі у Києві тепер зможуть перевіряти теплоспоживання свого будинку на веб-сайті 0 14


«Люди повинні мати механізми зниження вартості тепла»

У тестовому режимі розпочав свою роботу сайт, на якому київські споживачі можуть перевірити обсяги теплоспоживання у своєму будинку.

Веб-сайт teplo.org.ua містить інформацію про технічні характеристики будинку та споживання тепла протягом опалювального сезону, а також про механізми зниження його вартості.

Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв:

«Кияни повинні знати, за що вони платять, а найголовніше — люди повинні мати механізми зниження вартості тепла. Тому на сайті, окрім аналітики будинків та статистики їх споживання, розміщені технічні поради, що допомагають зниженню теплоспоживання», — повідомив Пантелєєв.

Онлайн-ресурс дозволяє порівнювати різні будинки, демонструючи, чому, наприклад, в одній будівлі тариф 30 гривень за квадратний метр, а в іншій — 15 гривень.

«Ми отримали дані про споживання будинками тепла. Інформацію про наявність лічильників або їх відсутність. Ресурс працює в тестовому режимі, можна надсилати свої пропозиції та зауваження. Зараз наповнюємо профайли будинків новою інформацією. Також ми зараз додаємо туди зону обслуговування ТОВ «Євро-реконструкція», оскільки це окремий виконавець послуги », — повідомив розробник програми Олексій Тихонов.

Читайте також про можливості програми «Енергодім» для ОСББ. А також про те, що Мінрегіон розробить порядок безкоштовної передачі землі під багатоповерхівками їх співвласникам.

Предыдущая статьяСледующая статья