Стало известно, из-за чего задержка с 4G в столичном метро 0 14


По плану запуск связи 4G на первых станциях должен состояться в первом квартале 2020 года

Мобильные операторы «Киевстар», «Vodafone Украина», lifecell и коммунальное предприятие «Киевский метрополитен» согласовывают техническую документацию и рабочий проект запуска связи 4G в столичной подземке, сообщил Интерфаксу директор по регуляторному обеспечению «Киевстар» Александр Когут.

«С сентября продолжается интенсивное и продуктивное сотрудничество с метро относительно реализации запланированных шагов. В частности, был согласован юридический механизм предоставления доступа для работ в подземке, подписаны все необходимые договоры о техническом надзоре за существующей телекомсетью в метро. Сейчас идет согласование технической документации и рабочего проекта, готовится подписание договора о доступе», — написал Когут на своей странице в Facebook.

При этом он отметил, что подписание договора о телеком-доступе к объектам коммунальной собственности города между оператором операторами и метрополитеном может состояться только после утверждения Киевсоветом решения об установлении платы за доступ.

«Принятие Киевсоветом долгожданного решения откроет операторам возможность устанавливать свое 4G оборудования в метро на законных основаниях. Сразу после этого будем готовы приступать к монтажным работам», — добавил директор по регуляторному обеспечению «Киевстар».

Он напомнил, что по плану запуск связи 4G на первых станциях и в прилегающих тоннелях должен состояться в конце первого квартала 2020 года с последующим распространением на все станции и тоннели до конца 2020 года.

Читайте также о том, что Харьков получит 320 млн евро в кредит на строительство третьей ветки метро. А также о том, как идут работы на строительстве Шулявского моста.

 

Предыдущая статьяСледующая статья

Штраф за екологічність: німецький уряд виплатить компенсацію за відмову від вугільних ТЕС 0 13

ТЕС на бурому вугіллі

Уряд Німеччини заплатить компенсацію в розмірі близько 40 мільярдів євро регіонам та компаніям в рамках планів припинити використання бурого вугілля в електростанціях до 2038 року.

Про це заявив міністр економіки Петер Альтмаєр.

Плани є частиною заходів, спрямованих на скорочення викидів парникових газів у найбільшій економіці Європи до 2030 року до 55% від рівня 1990 року. Буре вугілля вважається найбільш забруднюючим видом вугілля, частково тому, що його низький вміст тепла означає, що його потрібно спалювати більше.

Уряд погодився виплатити до 2038 року понад 14 млрд євро допомоги федеральним землям Бранденбург, Північний Рейн Вестфалія, Саксонія та Саксонія-Ангальт, яких найбільше торкнеться відмова від вугілля.

Енергетичні компанії, які конкурують на міжнародному рівні, матимуть право на щорічні субсидії з 2023 року для компенсації більших витрат на електроенергію, викликаних відмовою від вугілля. Деталі щодо цих субсидій поки невідомі.

Два урядові джерела повідомили Reuters, що Берлін планує виплатити другій за величиною енергетичній компанії країни RWE близько 2,6 млрд євро компенсації за закриття вугільних станцій.

Гірнича компанія Mibrag, що належить чеській енергетичній групі EPH, швидше за все, отримає 1,75 мільярда євро компенсації.

Втрати енергії, спричинені відмовою від вугілля, повинні бути компенсовані додаванням потужностей із природним газом на існуючих заводах.

Німеччина є найбільшим у світі виробником бурого вугілля, і з нього виробляється близько 19% електроенергії країни.

Читайте також про те, що інвестори альтернативної енергетики в Україні ризикують залишитись без пільг.

 
Джерело: eurointegration

Вище неба: правоохоронці перевірять законність надбудованої церкви на даху багатоповерхівки 0 15


Церква на даху

У столичній мерії зайнялися перевіркою законності споруди церкви на даху висотного будинку на проспекті Героїв Сталінграда, 4. Про це повідомили у Департаменті з питань державного архітектурно-будівельного контролю у Києві.

Там зазначають, що у Департаменті відсутня інформація щодо видачі або реєстрації документів, які дають право на виконання підготовчих або будівельних робіт, а також свідчать про прийняття в експлуатацію завершеного об’єкта будівництва – каплиці на даху будинку за адресою проспект Героїв Сталінграда, 4, в Оболонському районі.

Водночас у мерії наразі не готові відповісти про подальшу долю скандальної будівлі: вона залишиться на даху будинку як пам’ятка Оболоні чи її демонтують?

«Перевірки дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності за вказаною адресою раніше не проводилися (церква почали будувати ще 2010 року). Разом з тим, зараз ми ведемо організаційні роботи для позапланової перевірки за цією адресою. Після її проведення на предмет дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, департаментом буде вжито відповідних заходів реагування», – повідомили у КМДА.

У мерії також зазначають, що за даними електронної бази документообігу зазначеного департаменту і за даними прив’язки об’єктів будівництва в електронній базі GIS, містобудівні умови і обмеження для проектування об’єкта будівництва на проспекті Героїв Сталінграда, 4, не видавалися.

Читайте також про те, що днями в Києві виявили ще одну незаконну надбудову.

 
Джерело: segodnya