Столичний Гостинний двір: чому справу з передачею в комунальну власність затягують 0 56

Гостинний двір

Департамент охорони культурної спадщини КМДА закликає Міністерство економічного розвитку і торгівлі припинити затягування передачі будівлі Гостинного двору у комунальну власність. Про це сказав директор Департаменту Олександр Никоряк.

«Епопея з Гостинним двором триває вже декілька років. Ще у 2017 році Київрада надала згоду на безоплатне прийняття пам’ятки у комунальну власність для подальшої її реставрації та запобіганню знищенню пам’ятки. КМДА взяло на себе всі організаційні питання щодо перемовин із Фондом держмайна та всіма іншими сторонами. Підготовлено проект розпорядження Кабінету Міністрів щодо передачі пам’ятки місту. Проект розпорядження погоджений Мінфіном, Фондом держмайна, справа лишалася тільки за Мінекономрозвитку. І що ми маємо наразі? Мінекономрозвитку безпідставно гальмує цей процес», – наголосив Олександр Никоряк.

Він повідомив, що в останньому листі (24.05.2019) від Мінекономрозвитку викладено зауваження, роз’яснення, які було неодноразово підготовлено Фонду держмайна та Мінфіну. Останні прийняли їх до уваги та погодили проект розпорядження КМУ. Аналогічні роз’яснення було направлено й до Мінекономрозвитку.

Джерело: kyivcity

Previous ArticleNext Article