Сучасні тренди житлового будівництва: працювати та відпочивати, залишаючись вдома 0 32


Нові тренди житлового
будівництва

Експерт ринку нерухомості Валентин наголосив на тому, що якісна архітектура — є неодмінною умовою сучасного житла. Особистий простір та комфорт є ключовими чинниками під час вибору дому.

Одним з основних трендів  є заміська нерухомість. Цікаво те, що вперше за останні 10 років відновився великий попит на власність за містом. Локдаун змістив наш фокус із необхідності «житла в центрі міста», адже ті, хто мав змогу провести карантин за містом здобули велику перевагу за якістю життя. Крім того, основний недолік, який був ще 5 років тому — це брак інфраструктури, наразі не актуальний. Усе більше девелоперів займаються облаштуванням приміської зони. Наприклад, передмістя Києва — є лідером із забудови в порівнянні із самою столицею.

Бум на рынке загородного жилья: какие дома предпочитают украинцы и как изменились цены (ИНФОГРАФИКА)

Ще одним трендом є більший особистий простір у помешканнях та робочі зони. Адже у 73% офісних компаній майже половина персоналу надалі повністю або частково працює віддалено.

Також Валентин розповів про популярні запити на житло:

літні приміщення — тераси/ балкони великого формату; більша приватність мешканців. Мінімізація соціальних контактів із незнайомцями, сервісними обслуговуючими організаціями; власна інфраструктура в житловому комплексі / містечку з повним комплексом обслуговування; власна територія для відпочинку лише для мешканців житлового комплексу / містечка. 

Доступне житло за іпотекою під 7%: хто може звернутись і чи будуть додаткові платежі 

Интересно о ремонтах: ранее мы писали, как подобрать мебель после ремонта и стройки  
Источник: propertytimes

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *