Суд у Дніпрі присудив 25 тис штрафу колишньому посадовцю, що отримав хабар за продовження оренди землі 0 51


Суд врахував, що підсудний визнав вину та щиро розкаявся

Жовтневий райсуд міста Дніпро призначив 25,5 тис грн штрафу колишньому головному спеціалісту відділу контролю за використанням та охорони земель у Верхньодніпровському, Криничанському, П`ятихатському районах та м. Кам`янське управління з контролю за використанням та охороною земель ГУ Держгеокадастру у Дніпропетровській області Олександру Тютюннику, який отримав 31 тис доларів хабара.

У 2008 р. ПТ «АЯКС», яке з 1998 р. займається вирощуванням сільгосппродукції, та Верхньодніпровська райдержадміністрація уклали дві угоди оренди земельних ділянок (15 га ріллі та 50 га ріллі) на 10 років. Землі знаходяться в селі Заполички у Верхньодніпровського району на території Дніпровокам`янської сільради Дніпропетровської області.

У травні 2018 р. у зв`язку із закінченням строку оренди двох ділянок підприємство ПТ «Аякс» подало до ГУ Держгеокадастру у Дніпропетровській області документи щодо поновлення договорів оренди.

У липні минулого року Тютюнник провів перевірку з питань дотримання вимог земельного законодавства стосовно двох земельних ділянок загальною площею 65 га, і склав відповідні Акти.

У подальшому Тютюнник пообіцяв директору ПТ «АЯКС» Анатолію Лейку за 31 тис доларів (813 тис грн) неправомірної вигоди вплинути на начальника відділу у Верхньодніпровському районі ГУ облДержгеокадастру та інших посадових осіб щодо поновлення договорів оренди двох ділянок у селі Заполички.

У січні цього року чиновник у салоні автомобіля «Mitsubishi Pajero», на автопарковці автозаправної станції «ОККО» у м. Дніпрі отримав хабар.

Суд врахував, що Тютюнник визнав вину та щиро розкаявся і призначив йому штраф у розмірі 25,5 тис грн.

Читайте також про те, що передбачає проєкт Закону про реєстр реєстрів, прийнятий у першому читанні. А також про те, що Комітет ВР нарешті схвалив законопроект, який ліквідує корупційну схему при оформленні нерухомості.

Предыдущая статьяСледующая статья