Так теж буває: власники демонтували літній майданчик на прохання киян 0 65

Демонтаж літнього майданчика

Власники нового закладу Urban Grill Meat & Cider почали демонтувати літній майданчик на вулиці Хорива після скарг від спільноти Подолу.

«Літній майданчик почнуть демонтувати. Ми вирішили дослухатися до думки громадськості, хоча мали всі дозволи на встановлення майданчика», – розповідають представники закладу. Додають, що ухвалили рішення після того, як особисто поспілкувалися з представниками спільноти.

Заклад Urban Grill Meat & Cider почав роботу біля кав’ярні EspressoHolic на колишній локації закладу Regenschirm у п’ятницю, 19 липня. На початку тижня навпроти закладу на тротуарі почали встановлювати дерев’яний майданчик.

У спільноті «Подоляночка» у Facebook опублікували фото з процесу встановлення майданчика, матеріал викликав негативну реакцію підписників – оскільки тераса блокує прохід по тротуару.

На зустрічі зі спільнотою власники пообіцяли демонтувати літній майданчик. Замість нього встановлять «парасолі та клумби з квітами по периметру».

«Ми спробуємо поспілкуватися з районним благоустрієм та узгодити, щоб вони дозволили поставити всі ці штуки ближче до фасаду, бо наче саме благоустрій видав такі умови розміщення майданчика, що притискає його до дороги, а не фасаду», – пише учасник зустрічі, співзасновник групи «Подоляночка» Павло Калюк.

Джерело: the-village

Previous ArticleNext Article