Тарифи на електроенергію: Рада дала добро на виплату компенсацій, хто їх отримає 0 10


Рада ухвалили компенсації
на електроопалення

Верховна Рада ухвалила у першому читанні та в цілому проєкт закону щодо компенсації у зв’язку з підвищенням тарифів на електричну енергію.

За відповідне рішення проголосували 310 нарнодних депутатів за необхідного мінімуму в 226 голосів.

 
Проектом закону України «Про внесення змін до додатка № 3 Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» щодо компенсації у зв’язку з підвищенням тарифів на електричну енергію» пропонується передбачити нову бюджетну програму для надання компенсації у зв’язку з підвищенням тарифів на електричну енергію на оплату електричної енергії населенням, яке проживає в житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу, квартирах та гуртожитках), обладнаних в установленому порядку електроопалювальними установками (у тому числі в сільській місцевості), населенням, яке проживає в багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання (у тому числі у сільській місцевості), а також багатодітними, прийомними сім’ями та дитячими будинками сімейного типу. На ці цілі передачається 1,4 млрд грн.

За газ заплатимо за більші обсяги ніж зафіксував лічильник. Так, тепер це законно

Законопроєктом також передбачається на цю ж суму скоротити видатки на субсидії. Крім цього парламентарі доручили невідкладно підписати вказаний закон Голові Верховної Ради Дмитру Разумкову.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль задоволений тим, що Верховна Рада дозволила виділити 1,4 млрд грн на компенсацію всім, хто користується електроопаленням.

«Ми вітаємо це рішення парламенту й продовжимо роботу над встановленням в Україні справедливих тарифів для всіх людей», — зазначив Шмигаль.

Високі тарифи на комуналку: чи вистачить грошей на субсидії

Интересно о ремонтах: ранее мы писали, как подобрать мебель после ремонта и стройки 

 
Источник: ukrinform

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *