Тарифи на теплову енергію та комунальні послуги пропонують коригувати автоматично 0 3


Автоматичне коригування
тарифів

В умовах проходження опалювального сезону найбільш актуальними питаннями, які потребують урегулювання, є щомісячне зростання вартості природного газу для підприємств теплопостачання та тарифної політики у сфері теплопостачання. Про це зазначила заступник Міністра розвитку громад та територій України Наталія Хоцянівська, під час онлайн-наради щодо проблемних питань діяльності суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання в  умовах запровадження ринку природного газу.

«Для вирішення цих питань Мінрегіон пропонує розглянути варіант запровадження автоматичного коригування тарифів на теплову енергію та комунальні послуги у зв’язку зі зміною вартості складових, що змінюються з причин не залежних від підприємств теплопостачання. Зокрема, у зв’язку із функціонуванням ринку природного газу та електроенергії», — зазначила Наталія Хоцянівська.

Тарифы на отопление планируют повысить уже в декабре: плюс 2600 к газу и двойные зарплаты коммунальщикам

У разі якщо рішення щодо автоматичного коригування не буде прийнято Верховною Радою України, міністерство пропонує закріпити на законодавчому рівні можливість здійснення щомісячного перерахування вартості теплової енергії та комунальних послуг з урахуванням зміни вартості енергоносіїв.

Повторный локдаун на 3 недели: МВД настаивает на ужесточении карантина. Что известно? 

Цікаво про ремонти: раніше ми писали на що слід звернути увагу при ґрунтуванні стін  
Источник: minregion

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *