«Тарифна комісія»: необхідно провести тотальний перегляд житлово-комунальних боргів 0 26


Тотальний перегляд
комунальних боргів

Членкиня Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), Ольга Бабій вважає за необхідне провести тотальний перегляд житлово-комунальних боргів.

Сроки установки счетчиков газа для населения предлагают продлить до 2023 года

Про це вона заявила під час Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Платіжка».

«Значна частина боргу — то необхідність провести пряму тотальну інвентаризацію всіх боргів споживачів перед надавачами послуг: коли виникли, глибина виникнення, період виникнення. Всі борги, які приростають, навіть за європейською статистикою, мають не більше 2% за період. Тобто, якщо у нас зростають атипово борги споживачів,, їх треба деталізувати», — зазначила вона.

При цьому, Бабій також висловила переконання, що значна частина боргів виникає саме через відсутність комунікацій надавачів послуг зі споживачами.

«Кожен надавач послуг зацікавлений у тому, щоб йому платили своєчасно. Моя особиста точка зору: якщо тобі не платять, ти поганий надавач послуг. Ти не комунікуєш зі споживачем, ти з ним не розбираєшся, ти йому не пропонуєш розстрочку, ти не допомагаєш йому оформити субсидію. І от накопичені борги за спожиті послуги — це на 80% відповідальність надавачів послуг. Це відсутність довіри, відсутність прозорих тарифів» — зауважила вона.

Насчитывали лишние объемы газа населению. Суд подтвердил штрафы двум поставщикам газа 

Цікаво про будівництво: що таке «друге світло» і як можна використати дахові вікна  
Источник: ukrinform

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *