Тепер наявність Wi-Fi має бути передбачена у всіх номерах нових готелей 0 157


Раніше таких вимог у ДБН не було

З 1 жовтня 2019 року набли чинності нові зміни до ДБН «Готелі». Вони є обов’язковими до виконання проектувальниками під час нового будівництва та реконструкції об’єктів.

Серед інших змін, у новому ДБН з’явилась норма, яка рекомендує влаштовувати інтернет у кожному готельному номері. Інтернет має також передбачатися в холах, кафе та інших загальних приміщеннях готелів.

«Цьогоріч ми кардинально оновили будівельні норми щодо готелів. Зокрема, нарешті унормували влаштування в них інтернету. Ця норма носить рекомендаційний характер, але я впевнений, що багато хто робитиме це в обов’язковому порядку. Адже це підвищення комфортних умов перебування в готелях. Сьогодні без інтернету важко уявити життя сучасної людини. І власники готелів це звичайно розуміють», — написав заступник міністра Мінрегіону Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

Раніше ми писали про те, що в українських готелях буде суттєво посилена пожежна безпека. А також про те, що у нових готелях стануть обов’язковими системи сортування сміття та пилоприбирання.

Про внесення змін до Державних будівельних норм читайте у розділі «ДБНи», тут зібрані ВСІ нововеддення норм та коментарі експертів. 

Previous ArticleNext Article