Tesla будує мега-проєкт у Техасі. Він зможе забезпечити енергією до 20 000 будинків 0 5


Будівництво гігантської
акумуляторної батареї Tesla

«Дочка» американської Tesla дала старт будівництву гігантської акумуляторної батареї в Техасі після того, як штат пережив проблеми з енергопостачанням після аномальних морозів минулого місяця. Як повідомляє Bloomberg, у документі, представленому в Комісію з цінних паперів і бірж (SEC) США, Gambit Energy Storage LLC описується як дочірня компанія Tesla.

Gambit взялась за будівництво сховища енергії потужністю понад 100 МВт в місті Енглтон, приблизно в 40 милях (64 км) на південь від Х’юстона. Такі батареї потрібні для того, щоб зберігати енергію, вироблену сонячними панелями або вітрогенераторами.

За опалення платити не доведеться: у Фінляндії споруджують багатоповерхівки, які забезпечують себе електроенергією та теплом

Очікується, що у спекотний літній день об’єкт зможе забезпечити електроенергією близько 20 000 домоволодінь. Агентство зазначає, що працівники на об’єкті приховують обладнання від перехожих, але логотип Tesla можна побачити на їх шоломах, а також причетність американського виробника електрокарів свідчать деякі загальнодоступні документи, що підтверджують її присутність в проєкті.

Коли в лютому в Техасі прийшли нетипові холоди і мільйони людей залишилися без електрики на кілька днів, глава Tesla Ілон Маск розкритикував у Twitter Раду з електричної безпеки США, відому як ERCOT, який керує подачею електроенергії більш ніж 26 млн споживачів.

Система накопичення енергії, яку будує Gambit, вже зареєстрована в ERCOT. Уоррен Лешер, директор з системного планування в раді, сказав, що проєкт повинен бути запущений 1 червня. Термін служби батареї залишається неясним, і ERCOT не змогла прокоментувати можливості проєкту.

Илон Маск объявил, что начинает строить новый город в Техасе

49-річний Маск нещодавно переїхав до Техасу, і його різні компанії розширюють свою діяльність в штаті.

Хоча Tesla відома своїми електрокарами, вона завжди була більше, ніж автомобільна компанія: її офіційна місія – «прискорити перехід світу до сталої енергетики». Батареї комунального масштабу необхідні для зберігання електроенергії, виробленої вітром і сонцем, однак на них можна і заробляти: накопичувати енергію під час знижених тарифів і продавати під час підвищених.

Нагадаємо: оптові ринкові ціни на електроенергію в Техасі перевищили $9000 за мегават-годину на тлі різкого похолодання на півдні США. До цього вони становили близько $50 за мегават-годину.

10 000 квадратних метрів занедбаного простору колишнього газового заводу перетворять на «офіси серед парку» (ФОТО) 

Цікаво про архітектуру: раніше и писали про використання сталі Кортен в оформленні елементів міської архітектури  
Источник: mind

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *