ТОП-5 підрядників значно збільшили свою долю на ринку будівництва та ремонту доріг в Україні 0 56


Лідери отримали більше половини підрядів на будівництво та ремонт доріг

Агенція CoST (Construction Sector Transparency Initiative) регулярно відслідковує ситуацію на ринку дорожніх робіт в Україні.

У порівнянні з 2018 роком частка топів за сумою укладених договорів з будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів збільшилася з 35% до 56%, тобто лідери отримали більше половини підрядів на будівництво та ремонт доріг в Україні.

ТОВ «АВТОМАГІСТРАЛЬ-ПІВДЕНЬ» та ТОВ «ОНУР КОНСТР. ІНТЕРНЕШНЛ» не лише закріпили першість, а і збільшили свою частку з 15% на 28% та з 7% на 10 % відповідно.

Загальная сума підписаних обласними Службами автомобільних доріг контрактів, за даними CoST, у першому півріччі складає 24,33 млрд грн.

Нагадаємо, що агенція CoST (Construction Sector Transparency Initiative) призначена для забезпечення прозорості та підзвітності будівництва, яке здійснюється за рахунок публічних коштів.

Основні заходи Ініціативи спрямовані на забезпечення публічного доступу до інформації щодо планування, реалізації та контролю за виконанням будівництва проектів інфраструктури, а також на верифікацію достовірності та повноти цієї інформації.

Читайте про те, що Міністерство інфраструктури запрошує на щоквартальний день підрядника дорожньої галузі. 

Previous ArticleNext Article