Траса М-05 Київ-Одеса цьогоріч буде відремонтована. М-05 стане швидкісною дорогою категорії 1а — Кубраков 0 26

Трасу М-05 Київ-Одеси
цьогоріч відремонтують
 

Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор) за декілька місяців розпочне ремонт траси М-05 Київ-Одеси у рамках реалізації спільного проєкту з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і Європейським інвестиційним банком (ЄІБ).

«Велике будівництво» збільшить ВВП України на 4,4 % за наступні 5 років

Про це розповів голова Укравтодору Олександр Кубраков під час всеукраїнського форуму «Україна 30. Інфраструктура».

«Траса Київ-Одеса, її багато років будували, багато років ремонтували. У цьому році ми починаємо ремонт. Буквально за місяць два буде оголошено. Це спільний наш проєкт із Європейським банком реконструкції та розвитку та Європейським інвестиційним банком», — сказав Кубраков.

Він зазначив, що в рамках ремонту на трасі будуть збудовані розв’язки та переходи і з 29 лівих поворотів на дорозі залишаться один або два. Кубраков додав, що траса М-05 стане швидкісною дорогою категорії 1а.

Нагадаємо, у грудні 2020 року Європейський банк реконструкції та розвитку і уряд України уклали кредитну угоду на 450 млн євро за проєктом «Розвиток транс’європейської транспортної мережі (Україна – дорожні коридори)». Кошти будуть спрямовані на капітальний ремонт 5 ділянок автошляху М-05 Київ-Одеса у Черкаській, Кіровоградській, Миколаївській та Одеській областях, а також на будівництво Північного обходу Львова.

«Укравтодор» намерен провести антикоррупционную реформу: весь процесс закупок будет сертифицирован 

Интересно о строительстве: ранее мы писали о профессиональной резке керамогранита и плитки  
Источник: ukrinform

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *