Три важливі для будівельної галузі законопроекти можуть бути розглянуті у Раді вже сьогодні 0 46


«На цей тиждень великі сподівання»

Вже сьогодні, 11 вересня, Верховна Рада України має розглянути у першому читанні три важливих для будівельної галузі України законопроекти. Про внесення їх розгляду до порядку денного Верховної Ради повідомила народний депутат України, заступник голови Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк.

«Стартували! На цей тиждень великі сподівання. Розглянемо десятки законопроектів.
Серед будівельних новацій — очікуване не один рік скасування корупційної пайової участі, параметрика в нормуванні та створення єдиної електронної системи в будівництві», — написала вона на своїй сторінці у Facebook.

Олена Шуляк є ініціатором та співавтором усіх трьох законопроектів, що мають бути розглянуті:

Законопроект №1081 щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг у сфері будівництва та створення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва Законопроект №1052 Про внесення змін до Закону України «Про будівельні норми» щодо удосконалення нормування у будівництві Законопроект №1059 Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні – законопроект, що скасовує обов`язкову сплату замовниками будівництва пайового внеску у розвиток інфраструктури населеного пункту.

Раніше ми вже розповідали про те, що до Ради внесено законопроект про створення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва. Читайте також про перші головні кроки та заяви нового Уряду.

Предыдущая статьяСледующая статья