Тунель від Маска може з'явитись у Маямі: винахідник заявив, що побудує його увосьмеро швидше за місцевих будівельників 0 41


Автотунель від маска у Маямі

Ілон Маск сказав меру Маямі, що його бурильна компанія The Boring Company може прорити тунель, довжиною 2 милі (3,2 км) під містом всього за $30 млн, тоді як раніше місцеві транспорті представники говорили про суму в $1 млрд. Маск також сказав меру, що The Boring Company може завершити роботу за шість місяців в порівнянні з початковою оцінкою в чотири роки, які озвучили місцеві будівельники.

Мер Френсіс Суарес назвав пропозицію Маска «чудесною». Зекономлені кошти можуть бути направлені на інші важливі соціальні або інфраструктурні проєкти.

«Він зосереджений на спробі реалізувати проєкт, який принесе максимальну користь нашим жителям за найменші гроші, – сказав Суарес. – З точки зору економії, порядок величини значний».

Как строят самый широкий подводный автомобильный тоннель в мире (ВИДЕО)

Маск вперше озвучив своє бажання прокласти тунель під Маямі 18 січня.

«Легкові та вантажні автомобілі, що стоять заторах, генерують мегатонни токсичних газів і твердих частинок, але дорожні тунелі Boring Company під Маямі можуть вирішити проблему дорожнього руху і стати прикладом для всього світу», – написав Маск у Twitter.

Він додав, що вже говорив про це з губернатором Флориди Роном ДеСантісом.

«Якщо губернатор і мер захочуть, щоб це було зроблено, ми це зробимо», – наголосив Маск.

Virgin Hyperloop показала, как будут выглядеть инновационные вакуумные поезда, вокзалы и трубопровод (ВИДЕО)

Прокласти тунель під Маямі непросто, тому що місто стоїть на губчатому вапняку. Це перешкода є однією з причин захмарної ціни, зазначеної у 2018 році.

Маск заснував The Boring Company у 2016 році і з того часу запустив кілька проєктів по всій країні.

Нагадаємо: у грудні 2020 року міська рада Лас-Вегаса проголосувала за схвалення плану зі створення загальноміської кільцевої тунельної системи з використанням автомобілів Tesla. Ця система, яку створює The Boring Company Ілона Маска, складає собою мережу тунелів, по яких на високій швидкості рухаються автономні електрокари Tesla.

Ілон Маск анонсував відкриття інноваційного автотунелю в Лас-Вегасі з вечіркою за мотивами Fallout 

Цікаво про будівництво: що таке «друге світло» і як можна використати дахові вікна  
Источник: mind

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *