У 2019 буде профінансовано будівництво 582 сучасних сільських медамбулаторій 0 47


Всього у 2019 передбачено 2,1 мільярди гривень субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад

Майже 100 проектів із будівництва, реконструкції та капітального ремонту у сфері охорони здоров’я та соціального захисту в громадах на загальну муссу понад 65 мільйонів буде профінансовано за рахунок субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році.

«Понад 65 мільйонів гривень із субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад будуть спрямовані на реалізацію важливих проектів у сфері охорони здоров’я і соцзахисту. Це будівництво, реконструкція, а також поточні та капітальні ремонти медичних центрів та інших закладів охорони здоров’я, закупівля необхідного обладнання для них. Дуже важливо, щоб у найвіддаленіших куточках України були створені комфортні та сучасні умови як для лікарів, так і для пацієнтів», — повідомив заступник міністра Міністерства розвитку громад Лев Парцхаладзе.

Він зазначив, що усього у державному бюджеті на цей рік передбачено 2,1 мільярди гривень субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад, яка розподілена на фінансування понад 2700 проектів у різних областях України в поточному році.

Крім цього, за рахунок іншої субвенції з державного бюджету — на сільську медицину у регіонах України триває активне будівництво сучасних сільських медичних амбулаторій для підвищення якості і доступності медпослуг у сільській місцевості. Відтак вже побудовано понад 100 об’єктів у селах і селищах по всій Україні. Всього затверджено фінансування будівництва 582 сучасних сільських медамбулаторій.

Реалізація цього проекту передбачає будівництво сучасних будівель нових медамбулаторій, закупівлю необхідного обладнання для лікарів, а також створення умов для проведення телемедицини – повідомляють у Міністерстві розвитку громад і територій.

Раніше ми розповідали, що в Україні буде профінансовано реконструкцію та ремонт майже 260 об’єктів культури, а також про те, що у Мінпегірні розробили типові проекти сільских шкіл та дитсадків.
Источник: minregion

Previous ArticleNext Article