У Чорнобильскій зоні — рекордний наплив туристів 0 52


Територія, де необхідно дотримуватися особливих правил безпеки

У Зоні відчуження ЧАЕС встановлено новий рекорд відвідуваності: 74671 відвідувач за 8 місяців. Тільки за серпень 2019-го Чорнобильську зону відвідали 14 416 осіб. З початку року цей показник збільшився вп’ятеро: ще в січні-лютому зону відвідували менше 3 тисяч осіб, а починаючи з березня кількість туристів почала стрімко зростати.

«Збільшення туристичного потоку відбувається за рахунок міжнародного просування зони відчуження. Спрощення та впорядкування правил перетину також позитивно впливає на відвідуваність. Відкриття нових маршрутів і підтримка розвитку туристичного потенціалу Чорнобиля на державному рівні, – всі ці фактори роблять зону відчуження привабливим місцем для наших гостей. Але варто пам’ятати, що це не парк розваг. Це територія, де необхідно дотримуватися особливих правил безпеки», – розповів помічник директора ДП «ЦОТІЗ» Кирило Гарник.

За його словами, найбільше відвідувачів у серпні було з України – 2597 осіб. На другому місці – Велика Британія (1783 туристи), а третє місце займає Польща (1397 туристів).

Дивіться також заворожуюче відео — як встановлювався Чорнобильский конфайнмент.

СПЕЦТЕМА: Чорнобиль
Источник: ekyiv

Previous ArticleNext Article