У Києві працівники благоустрою розпочали демонтаж незаконної забудови (ВІДЕО) 0 80


Рішення суду є, як виконувати наразі незрозуміло

Мешканці приватного сектору у столиці зрозуміли, що поруч збираються звести незаконну багатоповерхівку, коли на будівельному майданчику спочатку з’явився 40-метровий кран, потім був зведений двоповерховий паркінг, а за ним почали рости поверхи, яких, як виявилося, планували звести аж сім. Сусіди подали до суду і виграли справу – розповіли ТСН.

Судитися із забудовником громада вулиці Уральської почала два роки тому. Спершу на сполох забив найближчий до новобудови сусід. Згодом до нього долучились інші мешканцімприватного сектору. Сусіди створили ініціативну групу і зрештою змусили міську владу подати до суду.

Виявилося, що на ділянці зводили будинок на 70 квартир і двоповерховий паркінг без необхідних дозволів і проектів. Зрештою суд прийняв рішення про демонтаж будівлі, яка на той час мала вже декілька поверхів.

Забудовник рішення суду проігнорував, і тепер демонтаж — це клотіп району. Виконання доручили районному благоустрію, який з такими конструкціями справи ніколи не мав.

«Тут треба шукати когось компетентного — брати на себе відповідальність за ризики не готовий», — говорить представник організації.

Максимум, що може зробити районний відділ контролю за благоустроєм – це прибрати та вивезти мафи: будку будівельників та металевий бокс. Що робити з трьома з половиною поверхами бетонних конструкцій, тепер вирішуватиме районна влада. Місцеві мешканці, натхненні судовою перемогою, обіцяють не давати їй спуску.

Передусім їх лякають зсуви грунту і стан комунікацій, які не витримають багатоквартирної забудови. Тож відступати не збираються. На місці, де мав би бути паспорт об’єкта, повісили попередження для всіх охочих повторити спробу горе-забудовника.

А проти забудовника вже відкрили кримінальне провадження за невиконання судового рішення.

Previous ArticleNext Article