У Києві презентували Концепцію розитку Подолу 0 69


Концепція покликана поліпшити інфраструктуру і простір Подолу

У столиці презентували Концепцію інтегрованого розвитку Подільського району. Над документом спільно працювали Київська міська державна адміністрація, Подільська райдержадміністрація та Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ. 

«Усі разом ми розробили Концепцію інтегрованого міського розвитку для Подільського району – стратегічний документ неформального планування, у якому сформульоване бачення міського розвитку. І, я переконаний, дуже важливо, щоб у новій Концепції розвитку Подолу зберігся його особливий дух, атмосфера старовинного Києва», – зазначив мер Києва Віталій Кличко на презентації Концепції.

У баченні розробників якість життя жителів Подолу поліпшать наступні фактори:

формування зелених вулиць — основні вулиці будуть перетворені в зелені коридори, облаштування зелених публічних просторів, розвиток інфраструктури для перебування людей: велодоріжки, альтанки, спортивні майданчики, Променадні стежки, охорона і кладовищ, збереження цінних ландшафтів шляхом накладення мораторію на будівництво і чітке визначення межа червоних ліній між забудовою і цінних ландшафтом, підтримка територій садибної забудови, озеленення промислових зон — створення санітарно-захисних зелених зон для компенсації шумового і атмосферного забруднення, зменшення перегріву територій і очищення повітря, облаштування парку на Рибальському острові з публічним простором, пішохідної та велосипедної інфраструктурою, бульвар на Валах буде влаштований як пішохідний з набережної уздовж відкритого русла річки Глибочиця, озеленення Старого Подолу і Воздвіженки, де буде істотно збільшений рівень озеленення вулиць. відновлення річок і струмків.

«Найближчим часом я винесу на затвердження Київради всі наші напрацювання», – пообіцяв Віталій Кличко.

Читайте також про те, що у Києві працівники благоустрою розпочали демонтаж незаконної забудови. А також про те, що Київський ринок нерухомості знову у стані турбулентності.

Previous ArticleNext Article