У Києві запустили реєстр зелених зон столиці 0 22


Реєстр знаходиться в інформаційно-аналітичній системі «Майно»

У Києві у тестовому режимі запустили електронний реєстр зелених зон. Він виконаний у вигляді карти, для якої можна використовувати фільтри. У реєстрі поки міститься інформація далеко не про всі зелені зони, парки або сквери Києва.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook депутат Київради, голова постійної комісії міськради з питань екологічної політики Костянтин Яловий.

«Електронний реєстр зелених зон працює! Поки в тестовому режимі. Але вже можна заходити на сайт і шукати інформацію про парки, сквери і зелені насадженнях, які знаходяться біля вашого будинку», — написав депутат.

Яловий поінформував, що реєстр знаходиться в інформаційно-аналітичній системі «Майно». Він виконаний у вигляді карти, на якій можна використовувати фільтри по типу зеленої зони.

«Тобто, якщо вам цікаві парки, вибираєте відповідний шар і не відволікаєтеся на інші ділянки. По кожному парку, скверу або зеленим насадженням є докладна інформація: адреса і площа, хто користується ділянкою і яке її цільове призначення «, — поінформував Яловий.

Він зазначив, що до реєстру включені не всі зелені території Києва, оскільки збір даних про них триває.

Нагадаємо, деякі експерти вважають, що з 2005 року варварська забудова позбавила киян орієнтовно 20% площ парків та скверів.

Читайте також про те, що у столиці говорять про необхідніть негайної консервації Гостиного двору. А також про те, чи вирішить траспортні проблеми Києва платна дорога.

 

Предыдущая статьяСледующая статья