У Львові суд підтвердив рішення про демонтаж більшої частини незаконної багатоповерхівки 0 78


Апеляційний адміністративний суд залишив в силі рішення окружного суду

23 жовтня, апеляційний адміністративний суд у Львові залишив у силі рішення суду попередньої інстанції щодо знесення восьми поверхів скандального ЖК «Форест Хілл» на вул. На Нивах. Про це повідомив Zaxid.net з посиланням на очільницю юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич.

Наприкінці серпня Львівський окружний адміністративний апеляційний суд зобов’язав 49-річну львів’янку Ганну Федорів знести 8 поверхів самочинно збудованого ЖК «Форест Хілл» на вул. На Нивах. Ганна Федорів є замовницею будівництва та власницею земельної ділянки, на якій воно проводилось. У 2015 році вона отримала дозвіл на будівництво 4-поверхового будинку, однак натомість збудувала 12 поверхів, ошукавши 88 вкладників, що встигли придбати тут квартири.

Відтак окружний адміністративний суд зобов’язав її знести частину будинку (з 5 до 12 поверху). Восьмий апеляційний адміністративний суд 23 жовтня залишив в силі рішення окружного суду.

Гелена Пайонкевич пояснила, що таким чином рішення про знесення частини будинку набрало законної сили і можна приступати до відповідних робіт. Однак, за її словами, це рішення буде важко виконати, оскільки усі квартири у цьому будинку уже продані. На судове рішення ще може бути подана касація.

Нагадаємо, що у квітні на вул. Личаківській, 259 у Львові завершили знесення незаконної 7-поверхівки. Це був перший в Україні випадок знесення незаконної багатоповерхівки. Цей будинок звела фірма відомого львівського бізнесмена Богдана Копитка ТзОВ «Лідер Моноліт» без жодних дозволів ще чотири роки тому.

Читайте також про те, що у Києві працівники благоустрою розпочали демонтаж незаконної забудови, що мала б сягнути 7 поверхів.

Previous ArticleNext Article