У Маямі відкрили парк під лінією метро. До 2025 року він матиме довжину 16 кілометрів 0 28

Лінійний парк у Маямі

У американському Маямі наприкінці лютого 2021 року відкрився лінійний парк Underline, розташований під лінією метрополітену.

 
Поки готова лише перша черга парку, що має назву Brickell Backyard. Ця частина має довжину в майже кілометр і включає кілька зон:

RIVER ROOM з велосипедними та пішохідними доріжками, місцем для прогулянок із собаками; URBAN GYM з тренажернами просто неба, а також баскетбольними та футбольними майданчиками; PROMENADE із сценою для культурних та громадських подій; OOLITE ROOM з садами метеликів.

Головну вулицю столиці Шотландії перетворять на велопішохідну зону

Парк Underline роблять в декілька етапів і планують завершити до 2025 року. Урешті-решт він матиме довжину 16 кілометрів.

Проєкт розробила студія Field Operations.

Лінійний парк – парк, основною особливістю якого є довга витягнута форма. Такі парки облаштовують вздовж залізничних шляхів, ліній метро, автодоріг, річок, струмків, лісосмуг, ліній електропередач. Прикладом лінійного парку є Ірпінська набережна під Києвом.

ТОП-10 сучасних мостів, що вражають архітектурою та геніальними інженерними рішеннями (ФОТО) Интересно о ремонтах: ранее мы писали о новой износостойкой краске для стен и потолка

 
Источник: the-village

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *