У Мексиці на 3D-принтері друкують квартали житла для малозабезпечених сімей (ФОТО) 0 27


Друкують житло
для малозабезпечених

Благодійна організація New Story з Сан-Франциско у партнерсві з компанією ICON проєктує та будує квартали доступних будинків з використанням технології 3D-друку.

Друк кожного будинку займає 24 години, його завершують місцеві будівельні експерти, а участь майбутніх власників житла – невід’ємна частина процесу.

В майбутньому людина претендуватиме на значно меншу житлову площу, ніж зараз, — німецька дослідниця

Будинки зроблені з бетону, а для завершення будівництва наймаються місцеві робітники, які облаштовують покрівлю, встановлюють двері, вікна, сантехніку та електрику. Кожна конструкція містить дві спальні, кухню, вітальню та ванну, конструкції розраховані на протистояння землетрусу. Організація будує лише квартали, розташування кожного нового району будується в безпосередній близькості від основних місць роботи та навчання.

Перша спільнота з надрукованих будинків знаходиться в Табаско, що в Мексиці, і складається з 50 будинків. Для заселення в нові будинки обрали сім’ї, середній дохід яких не перевищує 76 доларів. Благодійна організація провела опитування 500 сімей, в ході якого 74% респондентів заявили, що не відчувають себе в безпеці в своїх нинішніх житлових умовах і що це сильно впливає на якість життя.

Використані медичні маски пропонують переробляти на дороги і тротуари 

Цікаво про будівництво: що таке «друге світло» і як можна використати дахові вікна  
Источник: hmarochos

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *