У Міністерстві розвитку громад і територій назвали свої першочергові завдання 0 38


Має бути розроблений «соціальний стандарт»

Своєчасний початок опалювального сезону та доступність комунальних послуг для людей – такі першочергові завдання ставлять перед Міністерством розвитку громад і територій Прем’єр-міністр та Президент. Про це повідомила на нараді з блоком ЖКГ у міністерстві нова міністерка Альона Бабак.

«Першочергове тактичне завдання – опалювальний сезон в містах має розпочатись без зривів. Органи місцевого самоврядування мають виконати покладені на них зобов’язання, щоб люди вчасно отримали тепло», — зазначила вона.

За словами Альони Бабак, стратегічним питанням є забезпечення доступності комунальних послуг для населення. Особливо в умовах реформ у сфері житлово-комунального господарства, які буде продовжено.

«Вже до кінця тижня ми повинні відпрацювати бачення соціального стандарту, який відсоток доходу може сплачувати родина за комунальні послуги так, щоб їй це було доступно», — зазначила Альона Бабак.

Раніше ми писали те, що Верховна Рада затвердила склад нового Кабінету міністрів, а також про те, що одним з пріоритетів діяльності нового Міністерства стане Диджиталізація.

Источник: minregion

Previous ArticleNext Article