У Мінрегіоні розповіли, що планують зробити для створення доступного середовища 0 10


У Міністерства є план щодо підвищення доступності

Проблема забезпечення доступного середовища для вільного пересування і безперешкодної комунікації наразі залишається однією з найсуттєвіших і нерозв’язаних проблем у сфері соціального захисту людей з інвалідністю. Її вирішення потребує подальшої системної роботи із вироблення відповідних законодавчих, організаційних та політичних механізмів, а також забезпечення при цьому активної взаємодії державного органу та громадських організацій людей з інвалідністю.

Міністерством розвитку громад та територій України у 2020 році заплановано: Розробити Зміни №1 до ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення» з метою впровадження європейського досвіду та сучасних підходів з питань забезпечення комфорту і безпеки життєвого простору для осіб з інвалідністю. Розробити Альбом технічних рішень для роз’яснення положень ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення». Розробити проект наказу Мінрегіону «Про затвердження Форми моніторингу щодо доступності для маломобільних груп населення до закладів (установ), яким надано статус «національний». Внести зміни до складу Комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. Розробити проект постанови КМУ «Про затвердження Порядку та методики проведення моніторингу та оцінки ступеня безбар’єрності фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю». Розробити проект Методики проведення моніторингу та оцінки ступеня безбар’єрності фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю до об’єктів транспорту та транспортної інфраструктури. Розробити посібник «Методичні рекомендації із забезпечення доступності будівель, у складі яких є приміщення з надання адміністративних послуг та приміщень, у яких надаються адміністративні послуги населенню». Надалі впроваджувати заходи з виявлення порушень стосовно дотримання нормативів з питань створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення під час перевірок органів державного архітектурно-будівельного контролю.

Реалізація статті 9 Конвенції про права осіб з інвалідністю щодо забезпечення безбар’єрного простору для осіб з інвалідністю відноситься до одного з напрямків діяльності Мінрегіону.

Впровадження статті 9 Конвенції про права осіб з інвалідністю полягає у забезпеченні особам з інвалідністю можливості безбар’єрного пересування та вільного доступу нарівні з іншими до об’єктів фізичного оточення: житлових будинків, закладів охорони здоров’я, освіти, культури, споруд транспорту, а також до інших об’єктів необхідних для населення.

Читайте також про те, що в Україні підписали меморандум про впровадження ВІМ-технологій у будівництві. А також про те, що стало відомо, коли розроблять новий містобудівний кадастр.

 

Предыдущая статьяСледующая статья

Стало известно, из-за чего задержка с 4G в столичном метро 0 9


По плану запуск связи 4G на первых станциях должен состояться в первом квартале 2020 года

Мобильные операторы «Киевстар», «Vodafone Украина», lifecell и коммунальное предприятие «Киевский метрополитен» согласовывают техническую документацию и рабочий проект запуска связи 4G в столичной подземке, сообщил Интерфаксу директор по регуляторному обеспечению «Киевстар» Александр Когут.

«С сентября продолжается интенсивное и продуктивное сотрудничество с метро относительно реализации запланированных шагов. В частности, был согласован юридический механизм предоставления доступа для работ в подземке, подписаны все необходимые договоры о техническом надзоре за существующей телекомсетью в метро. Сейчас идет согласование технической документации и рабочего проекта, готовится подписание договора о доступе», — написал Когут на своей странице в Facebook.

При этом он отметил, что подписание договора о телеком-доступе к объектам коммунальной собственности города между оператором операторами и метрополитеном может состояться только после утверждения Киевсоветом решения об установлении платы за доступ.

«Принятие Киевсоветом долгожданного решения откроет операторам возможность устанавливать свое 4G оборудования в метро на законных основаниях. Сразу после этого будем готовы приступать к монтажным работам», — добавил директор по регуляторному обеспечению «Киевстар».

Он напомнил, что по плану запуск связи 4G на первых станциях и в прилегающих тоннелях должен состояться в конце первого квартала 2020 года с последующим распространением на все станции и тоннели до конца 2020 года.

Читайте также о том, что Харьков получит 320 млн евро в кредит на строительство третьей ветки метро. А также о том, как идут работы на строительстве Шулявского моста.

 

Новый стандарт экологического отопления 0 6

3 декабря 2019 г. в Киеве, в бутик-отеле «Воздвиженский» состоялся семинар «Тепловые насосы DAIKIN Altherma 3 (R32) — новый стандарт экологического отопления», организованный компанией «Ликонд», официальным дистрибьютором DAIKIN в Украине. Во время семинара, участниками которого стали более 70 специалистов в сфере отопления и климатизации, был сделан обзор номенклатуры тепловых насосов DAIKIN Altherma 3, в том числе новейшие системы на хладагенте R32. 

Особый интерес слушателей вызвали примеры стандартных применений оборудования, а также примеры расчетов.

Спикерами семинара выступили Главный инженер компании «Ликонд» Константин Лобановский и Руководитель направления тепловых насосов Олег Корниенко. С вступительной информацией и приветственным словом также выступил Директор компании «Ликонд» Владимир Степура.

Кроме основной части семинара, участники имели возможность пообщаться в неформальной обстановке.

Источник: leacond.com.ua 
Информация опубликована на правах рекламы

 

Most Popular Topics

Editor Picks