У міста недостатньо механізмів контролювати забудову — новий секретар Київради 0 37


Місту не вистачає механізмів
контролювати забудову?

Новообраний секретар Київради Володимир Бондаренко вважає, що у місцевої влади недостатньо механізмів контролювати забудову. 

Бондаренко каже, що проблема з забудовою є, але «вирішити її непросто з багатьох причин», одна з них – недосконалість законодавства.

Застройщикам смогут без решения суда аннулировать разрешения на строительство. Что известно об инициативе Минкульта?

За його словами, з 2011 року місто може лише виділити земельну ділянку під будівництво, але не може впливати на те, яким буде проєкт забудови, не може зобов’язати забудовника подбати про супутню інфраструктуру, обмежити висотність будівель чи щільність населення.

Бондаренко вважає, що якщо йдеться про комплексну, квартальну забудову, інфраструктурою має займатися забудовник. Якщо це точкове будівництво, розвиток інфраструктури має відбуватися коштом сплати пайової участі у бюджет. Нинішній розмір пайової участі, Бондаренко вважає недостатнім. За його словами, за 25-поверхову свічку забудовник сплачує приблизно 14 мільйонів гривень. Хоча вже з 2021 року Верховна рада скасувала пайову участь для забудовників.

Експерт ринку нерухомості Олександр прокоментував слова Бондаренка про «недосконалість законодавста». Він зазначив, що зонінг, детальні плани території, землевідводи комунальної землі затверджує Київрада, а містобудівні умови і обмеження видає КМДА.

Для дітей-сиріт готують соціальні квартири в Києві. Як виглядають помешкання (ФОТО)

Цікаво про ремонти: раніше ми писали про виробництво української фасадної сітки  

 
Источник: hmarochos

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *