У Польщі іпотечні кредити збільшились, а споживчі — зменшились 0 31


Іпотека: досвід Польщі

Центральний банк Польщі повідомляє, що загальна вартість іпотечних кредитів, наданих у грудні 2020 року, щомісячно зростала, тоді як загальна вартість споживчих позик падала.

Загальний обсяг іпотечних кредитів, наданих у грудні 2020 року, збільшився на 5,48 млрд. злотих (1,17 млрд.євро) щомісяця до 494,75 млрд. злотих (109,9 млрд.євро), за даними Національного банку Польщі (NBP).

Вартість іпотечних кредитів в іноземних валютах зростала щомісяця на 2,68 млрд. злотих (595,6 млн.євро) до 121,3 млрд. злотих (26,9 млрд.євро).

Вартість іпотечних кредитів у польському злотому зростала щомісяця на 2,8 млрд. злотих (622,2 млн.євро) до 373,45 млрд. злотих (82,9 млрд.євро).

Загальна вартість споживчих позик, наданих у грудні 2020 року, зменшилась на 1,04 млрд. злотих (231,1 млн.євро) щомісяця до 201,22 млрд. злотих (44,72 млрд.євро).

Пандемія завдала серйозного удару світовій економіці, тому її наслідки будуть відчувати  на собі всі сфери бізнесу ще не один рік. На прикладі обсягів кредитування Польщі можливо наглядно побачити,  як іпотека може стати одним із драйверів майбутнього зростання.

За минулий рік в Україні також відбулися певні зрушення у даному питанні. Як вони вплинули на економіку країни та чи досить цих змін, поговоримо вже 18 березня, на Другому Іпотечному Форумі.

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3cCddMg

Організатори Форуму: Конфедерація будівельників України, Український клуб нерухомості та Pro.Property.

Партнери Форуму

Стратегічний партнер: ЛУН

Фінансовий партнер: Глобус Банк

Офіційні партнери: Інтергал-Буд та Правекс Банк

Медіапартнери Форуму:

Property Times, Build Portal, 3m2, Prof Build, Метри, Будівельний журнал, Commercial Property, Mind, Interfax-Україна, The Page, Фокус, Грушевського,5, Букви, RED Community, Перший Діловий телеканал

   

Джерело: КБУ

 

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *