У США відкрили дорогу на сонячних панелях, вона безкоштовно заряджає електромобілі 0 36

У США відкрито
дорогу на сонячних панелях

В американському штаті Джорджія, у місті Пічтрі-Корнерс, створили фотоелектричну вуличну систему, яка виробляє енергію для зарядного терміналу електромобілів. Система працює на сонячних панелях Coatt Group Wattway.

Система генеруватиме понад 1,3 мегават-годин електричної енергії щорічно для зарядного пристрою рівня 2 EV, без жодних витрат для водіїв електромобілів. Крім цього, зарядний пристрій додатково оснащений системою накопичування енергії для нічної зарядки.

Екологічний асфальт: в Польщі почались розробки інноваційного дорожнього покриття. Що в ньому особливого?

На «сонячній» дорозі використовуються панелі Wattway, розроблені французькою компанією Colas Group у співпраці з французьким Національним інститутом сонячної енергії. Ці панелі спроектовані більш довговічними та ефективними, що призвело до підвищення потужності на 21% порівняно з раніше випущеними панелями.

У місті тепер планують обладнати сонячними панелями більше доріг, велодоріжок та інших об’єктів.

У грудні 2016 року у Франції відкрили першу в світі кілометрову автодорогу Wattway, викладену сонячними панелями загальною площею три тисячі квадратних метрів. Дорога мала генерувати електрику для довколишнього міста Турувр – 150 тисяч кіловат на годину в рік. Однак не минуло й три роки, як траса буквально розвалилася. Майже одразу після введення її в експлуатацію на поверхні почали з’являтися численні тріщини, а в 2018 десята частина дороги виявилася повністю зруйнованою – панелі довелося просто викинути і замінити звичайним асфальтом.

Розроблено новий тип екологічних сонячних панелей з харчових відходів (ВІДЕО)
Цікаво про ремонти: раніше ми писали про виробництво української фасадної сітки   
Источник: hmarochos

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *