У США занедбані будинки переробляють на екологічну деревину (ФОТО) 0 28


Екологічна деревина
замість відходів

Стартап зі США Baltimore Wood Project переробляє занедбані будинки і виготовляє з них екологічну деревину. Компанія збирає деревину зі старих будівель та міських дерев, сушить її, обробляє, сортує і з цього матеріалу створює екологічну деревину, яку використовують у будівництві та виготовленні меблів. Таким чином вони будують економіку замкненого циклу.

У Швеції перевезуть ціле місто разом з будинками (ФОТО)

Ініціатива також має соціальні переваги – створює нові робочі місця. У місті Балтимор проживає майже 600 тисяч людей, рівень безробіття там становить 8,5%, що на 2,3% більше порівняно з загальнодержавним рівнем.

Стокгольмські «хрущівки»: як житло для бідних перетворилось на найбажаніші квартири (ФОТО)

У постіндустріальному Балтиморі є 16 000 занедбаних об’єктів, з яких близько 4000 мають зносити. Baltimore Wood Project зосереджується на деконструкції будівель, а не на руйнуванні, зокрема через те, що перший варіант створює на шість-вісім робочих місць більше, ніж другий.

Деревина становить понад 10% річних відходів у США, а в деякі роки з міських територій утворюється більше деревних залишків, ніж заготовляється з національних лісів. Підприємства повинні платити великі суми за їх збір та утилізацію.

Акела схибив: 5 проектів, в яких архітектор врахував не все (ФОТО)

Читайте также: чистка кондиционера. Прихоть или необходимость?  
Источник: zaxid

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *