У Тернополі відкрився після реставрації сквер Чорновола та фонтан «Кульбаба» (ФОТО) 0 72

Фонтан зробили всесезонним

У Тернополі відкрився після реставрації сквер Чорновола та розташований у сквері фонтан «Кульбаба», який попросили залишити містяни.

«Ремонтні роботи розпочалися тут у червні цього року, але спочатку виконувалася реконструкція вул. В. Чорновола, а потім уже самого скверу. Попередній, відомий усім фонтан «Кульбаба», який знаходився у сквері, перебував у незадовільному стані, тому було прийнято рішення не просто відремонтувати його, а замінити на новий та сучасний, — пояснив міський голова Тернополя Сергій Надал. – А, оскільки, фонтан став уже своєрідним символом міста та його родзинкою, ми вирішили залишити елемент «Кульбабу», а сам водограй зробити пішохідним з механічним очищенням води».

Очільник Тернополя зазначив, що такий фонтан можна використовувати впродовж усього року, адже взимку основну конструкцію буде демонтовано, таким чином сквер В. Чорновола стане ще одним популярним місцем для проведення різноманітних заходів та подій.

Під час реконструкції у сквері Чорновола оновили тротуарне покриття, додавши до нього вбудовану різнобарвну підсвітку, нові лавки, нове освітлення території, декоративні зелені насадження та облаштувавши нові сходи з пандусом.

З усіх нововведень містяни лишились невдоволені вмонтованими у дорожнє покриття світильниками, які виступають над поверхнею доріжок. Їх вже встигли охрестити «лампами-спотикачками».

Читайте про те, що у Дніпрі відкрили новий парк з фонтанами на набережній, а також про те, у яку суму обійшовся Харкову найбільш резонансний фонтан року.

Фото: Володимир Антків / Хмарочос та Тернопільска міська рада

Previous ArticleNext Article