У Вінниці буде створено третій індустріальний парк 0 45


HEAD планує інвестувати у будівництво заводу 80 мільйонів євро

На міжвідомчій комісії центральних органів влади при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України конкурсна комісія схвалено рішення щодо створення у Вінниці індустріального парку «Вінтер спорт»

Як повідомляється на сайті Вінницької міської ради, “ініціатором його створення виступило ТОВ «ХЕД Вінниця». Зазначимо, що саме ця австрійська компанія наразі вже почала підготовку до будівництва власного заводу у Вінниці з виробництва гірськолижного обладнання. Інвестиції в його будівництво складуть 80 мільйонів євро, цей завод стане найбльшим у світі такого типу.

«На території індустріального парку «Вінтер спорт» буде створено до 1500 робочих місць, що матиме значний економічний та соціальний ефект. Для міського голови Сергія Моргунова та усієї команди міської ради розвиток економіки є ключовим пріоритетом, адже в результаті системного економічного розвитку місто отримує розвинену транспортну інфраструктуру та систему послуг, сприятливий підприємницький та інвестиційний клімат, – говорить директор департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради Віталій Погосян. – Наступний крок – це офіційне підтвердження та реєстрація індустріального парку, на що команда міста та компанії HEAD з нетерпінням очікує».

Це вже третій індустріальний парк, який буде створений на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади. Влітку 2016 року Міністерством економічного розвитку і торгівлі України було зареєстровано Вінницький індустріальний парк площею 60,7 га. А у 2017-му було зареєстровано індустріальний парк «Вінницький кластер холодильного машинобудування», на території якого у вересні 2018 року було відкрито завод з виробництва холодильного обладнання «Грін Кул» холдингу «UBC Group», де наразі створено близько 300 робочих місць.

Раніше ми писали, що у створення індустріальних парків Вінницька міська рада інвестує понад 35 млн. грн. Про це на конференції з розвитку індустріального будівництва «Industrial 2.0/second edition» розказав директор департаменту економіки і інвестицій Вінницької міськради Віталій Погосян. 

Читайте також про те, що кількість індустріальних парків в Україні зросла в рази.

Источник: vezha

Previous ArticleNext Article