Українцям хочуть ввести абонплату на гарячу, холодну воду і сміття 0 2

Абонплата на воду і сміття

В Україні планується введення абонентської плати на гарячу, холодну воду і сміття. Через це витрати для жителів країни на житлово-комунальні послуги збільшаться.

Так, абонентська плата — це фіксована плата, що дає право вимагати отримання деякого набору послуг. В даному випадку мова йде про надання гарячої, холодної води. Відомо, що вона стягується один раз на місяць. В даний час тариф на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для споживачів міста Києва становить 22,99 гривні (в т. Ч. ПДВ 3,83 грн) за 1 куб. метр.

За газ доведеться платити більше? Яким буде тариф у 2021 році (ІНФОГРАФІКА)

Відомо, що структура тарифу складається з кількох аспектів. В її ціноутворення входять наступні складові: заробітна плата — 40%, електроенергія — 23%, інвестиційна програма — 8%, податки — 6%, реагенти — 9%, ремонти — 10%, інше — 4%.

Відзначається, що тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення встановлюються Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг.

Раніше ми писали, в яких ситуаціях можна не вносити платежі за гарячу і холодну воду. Зокрема, якщо температура гарячої води в межах 45-49 градусів, тариф повинні знизити на 10%, при 40-44 градусах — на 30%, якщо ж температура нижче 40 градусів, то оплату за користування гарячою водою можна вносити як за холодну. Зауважимо, що нормою для гарячого водопостачання вважається температура в межах 50-75 градусів.

Долги по коммуналке будут выбивать по-новому: лишение квартиры и штрафы в ползарплаты. Законопроект №3613

Интересно о ремонтах: ранее мы писали о преимуществах керамической плитки, в качестве отделочного материала для ванных комнат

 
Источник: jkg-portal

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *