Україні доведеться імпортувати робочу силу з країн третього світу — постпред при ООН 0 5

Доведеться імпортувати робочу силу
з третіх країн світу

Україні доведеться імпортувати робочу силу з країн третього світу, а відтак частина зусиль культурної дипломатії має бути зосереджена на цих країнах.

Про це заявив постійний представник України при Організації Об’єднаних Націй Сергій Кислиця у виступі на Міжнародному онлайнфорумі культурної дипломатії.

«Я переконаний, що Україна буде вимушена, на превеликий жаль, іти по тих самих стопах, по яких пройшли всі європейські країни, коли мова йшла про економічний розвиток і економічне зростання, а саме: як би ми не покращували соціальні умови і не підвищували зарплати в Україні, нам доведеться імпортувати робочу силу. Для того щоб імпортувати робочу силу, нам потрібно створювати в Україні сприятливе культурне середовище, яке буде з повагою ставитися до іноземних чужинських культур і традицій, а з цим у нас велика проблема. Тому я вважаю, що частина української культурної дипломатії має бути зосереджена не тільки на потребах голосування в Генеральній Асамблеї, а також на тому, щоб у нас було постійне економічне зростання, і на тих країнах третього світу, з яких, на жаль, нам доведеться імпортувати робочу силу», — сказав Кислиця.

На його думку, інструментами такої культурної дипломатії можуть бути не лише якісь окремі спеціалізовані проєкти в цих країнах, а й освіта іноземних студентів в українських вишах.

COVID-19: В Україні введено другий етап реагування на поширення COVID-19. Що зміниться? 

Интересно о строительстве: ранее мы писали о преимуществах работы с сертифицированным производителем ворот, навесов, заборов

 
Источник: ukrinform

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *