Українські розробники запустили мобільний додаток для пошуку сміття в Карпатах (ВІДЕО) 0 48


ІТ та екологія

Українські інженери GlobalLogic запустили мобільний додаток EcoHike для пошуку сміття в Карпатах та об’єднання зусиль екоактивістів та туристів для його прибирання, передає кореспондент Mind.

Презентація додатку відбулась сьогодні у Національному природному парку «Сколівські бескиди» у Карпатських горах. Наразі відбуваються фінальні тестування додатку, який запрацює в штатному режимі з серпня.

«Зараз це просто фіксація проблеми … Проте, хочеться, щоб цей додаток використовувався компаніями, щоб люди збиралися, щоб ці проблеми вирішити», – зазначив під час презентації додатку консультант GlobalLogic, лідер проекту EcoHike Юрій Голованов.

Як він пояснив, в разі знаходження засміченої місцевості, користувачі, які не можуть прибрати територію самостійно, за допомогою додатку позначають її на інтерактивній мапі. Інші користувачі, згодом можуть прокласти свій маршрут так, аби прибрати позначену місцевість та зробити про це відповідну помітку у додатку.

Крім того, функціонал застосунку дозволяє помічати на мапі й вирубки лісів та інші об’єкти.

Як наголосив Голованов, додаток може працювати і в офлайн режимі, якщо попередньо до нього завантажити мапу. Після того, як з’явиться інтернет, застосунок самостійно додасть відповідні мітки і оновить мапу для користувачів.

Джерело: mind

Previous ArticleNext Article