«Укравтодор» підніме українські дороги в рейтингу глобальної конкурентоздатності 0 29

Українські дороги стануть краще?

«Укравтодор» анонсував свої плани за найближчі два роки підняти українські дороги в рейтингу глобальної конкурентоздатності The Global Competitiveness Report Всесвітнього економічного форуму (WEF) на 10- 15 сходинок. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив глава держагенства Олександр Кубраков.

«У рейтингу 2018 року WEF Україна на 130 місці за якістю доріг, у Глобальному звіті щодо конкурентоспроможності за 2019 маємо показник «якість дорожньої інфраструктури», і це вже 114 позиція. За 2020-2021 плануємо піднятися на 10-15 сходинок», – написав він.

За його словами, «Укравтодор» наразі працює над лібералізацією ціноутворення, покращенням типової тендерної документації та протидії «тендерним тролям». Окрім того, відомство планує «зменшити бюрократичне навантаження підрядників і говорити «однією мовою» із міжнародним бізнесом».  

«По факту – близько 15 великих учасників ринку, 60 і більше учасників аукціонів на проєктах МФО, стабільне фінансування з Дорожнього фонду (31,5 млрд грн) та залучення додаткового фінансування під державні гарантії та з грошей, які Україна отримала за рішенням Стокгольмського арбітражу», – написав Кубраков.

Він також додав, що зараз «Укравтодор» чекає сертифікацію комплексів WiM та ініціює підписання Меморандуму доброчесності у галузі вантажних перевезень.

Читайте також Бюджет із присмаком асфальту. Хто і як будуватиме дороги за рекордні 107 млрд гривень 

 
Джерело: mind

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *