«Укртрансгаз» повідомив, що готовий до опалювального сезону на 85% 0 37

Загальний запас газу в ПСГ складає 18,8 млрд кубометрів

«Укртрансгаз» вже виконав 85% робіт з ремонту і модернізації об’єктів ГТС України в рамках реалізації плану підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 – про це повідомила прес-служба АТ «Укртрансгаз».

За травень-серпень 2019 року відповідно до графіків виконання виробничих програм було: обстежено 142,2 км трубопроводів; здійснено капітальний ремонт 11,5 км магістральних газогонів, 26 свердловин на газосховищах та 11 газоперекачувальних агрегатів; відремонтовано 858 одиниць автотранспортної техніки; відновлено 3 541 км ліній зв’язку та 16,6 км ліній електропередач на об’єктах ГТС.

Звершено 9 з 13 комплексів планово-профілактичних та ремонтних робіт (ППР) згідно з планом на 2019 рік.

Комплексна технічна підготовка ГТС до зими включає в себе як виконання поточних виробничих програм з діагностики, ремонтів та капітального будівництва, так і проведення комплексів планово-профілактичних та ремонтних робіт (ППР).

Також одним із ключових завдань є технічне забезпечення процесу закачування природного газу до ПСГ. Закачування завершено вже на шести сховищах, а загальний запас газу в ПСГ складає 18,8 млрд кубометрів.

Читайте також про те, скільки газу вже замовили українці на зиму за літньою ціною. А також про те, що встановлена абонплата за комунальні послуги та нові правила опалення. 

Previous ArticleNext Article