Умови отримання житла для переселенців спрощено 0 32


Житло для ВПО
тепер отримати легше

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Про внесення змін до Порядку надання в тимчасове користування житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб (ВПО)», яка спрощує отримання житла.

Відповідну постанову уряд ухвалив вчора на засіданні.

Дію Державної програми забезпечення молоді житлом пропонують продовжити до 2023-го року

Як ідеться у пояснювальній записці до проєкту постанови, відтепер внутрішньо переміщені особи зможуть отримувати житло у будь-якому населеному пункті, де наявне таке житло, а не лише там, де людина перебувала протягом року на обліку в Єдиній інформаційній базі даних про ВПО.

Окрім того, згідно з постановою, розширено перелік громадян, яким можуть вручити ордер на житло, якщо у внутрішньо переміщеної особи немає можливості забрати його особисто, а органи місцевого самоврядування зможуть збільшити кількість ВПО, яких можна забезпечити житлом.

У пояснювальній записці також зазначається, що реалізація цієї постанови не потребуватиме додаткових витрат з держбюджету.

Житло для переселенців: Верховна Рада ухвалила закон про фінансове співробітництво з Німеччиною

Як повідомлялось, у 2021 році Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України отримає збільшений бюджет на придбання житла для внутрішньо переміщених осіб. Якщо за результатами 2020 року житлом буде забезпечено 74 родини, то у 2021 ця цифра зросте до понад 300.

Бюджет на придбання житла у 2021 році зросте у шість разів та становитиме близько 125 млн грн.

COVID-19: за порушення самоізоляції пропонують запровадити нові штрафи – сума 

Цікаво про ремонти: раніше ми писали як підготувати вітальню до новорічно-різдвяних свят  
Источник: ukrinform

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *