Уряд повинен попереджати українців за тиждень у разі посилення карантину: що відомо про рішення Ради 0 5

Уряд зобов’язали попереджати
про посилення карантину

Верховна Рада ухвалила рекомендації для Кабінету Міністрів щодо своєчасного інформування українців не пізніше ніж за тиждень у разі посилення протиепідемічних заходів у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.

Ухвалення відповідного проєкту постанови №4320 у цілому підтримали 303 народних депутати.

Цим документом передбачається, що для запобігання поширенню COVID-19 Кабмін зможе запроваджувати локдаун за умови оприлюднення відповідного рішення не пізніше ніж за 7 календарних днів.

Введем полный локдаун на 3 недели, если не остановим рост эпидемии — Шмыгаль о карантине

Також не пізніше ніж за 7 календарних днів до початку дії таких заходів слід поінформувати про програми для підтримки уразливих груп населення, працівників і суб’єктів господарювання, зокрема щодо організації перевезень до місця роботи.

Окрім того, не пізніше ніж за 7 календарних днів до початку дії посилених карантинних заходів Кабмін має внести до Ради законопроєкт щодо надання державної підтримки та пільг населенню і суб’єктам господарювання, які зазнають негативних наслідків у зв’язку з посиленням протиепідемічних заходів.

Нагадаэмо, 11 листопада Кабінет Міністрів ухвалив рішення про відмову від адаптивного карантину і запровадження на території України обмежень помаранчевого рівня. Уряд вирішив, починаючи з 14 листопада, на три тижні запровадити карантин вихідного дня. Під час нього діє заборона на роботу будь-яких магазинів, установ, закладів громадського харчування, культури тощо, окрім громадського транспорту, продовольчих магазинів, медичних і фінансових установ, аптек, АЗС (за винятком зон харчування), СТО, ветеринарних аптек.

Газзбути цієї зими максимізують прибуток на населенні — Коболєв про ціну газу

Интересно о ремонте: ранее мы писали о том, как выгодно использовать пространство после остекления балкона пластиковыми окнами 

 
Источник: ukrinform

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *