В Києві триває капремонт доріг: що і на яких вулицях робиться (ФОТО) 0 36


Капітальні ремонти вулиць в Києві 

У Києві чи не у кожному районі тривають капітальні ремонти вулиць. Десь ще влаштовують нижній шар покриття, а десь вже асфальтують.

Про хід робіт звітує “Київавтодор”.

Вулиця Милославська 

Тут влаштували нижній шар асфальтового покриття на частині від вул. Радунської до вул. Оноре де Бальзака (у напрямку вул. Оноре де Бальзака). Нині оновлюють і посилюють основу дороги, облаштовують нову систему зливової каналізації й міняють бордюри на частині вул. Милославської у напрямку вул. Радунської.

Один з найстарших кінотеатрів Києва: стало відомо як після реконструкції виглядатиме територія навколо кінотеатру «Лейпциг»

Вулиця Чорнобильська

Зараз на цій вулиці влаштовують основу для тротуарів і велодоріжки, монтують нові бордюри.

Вулиця Борщагівська

На дорозі вже вклали нижній шар покриття. Щоб воно слугувало довше, використовують  сучасні матеріали і технології: між основою проїжджої частини і нижнім шаром влаштували полімерну сітку.

Дорожники продемонстрировали процесс укладки тяжелого бетона на строительстве трассы Н-31 Днепр-Решетиловка (ФОТО, ВИДЕО)

Пейзажна алея

На улюбленій локації киян влаштовують нове гранітне мощення, оглядові майданчики і підпірні стінки, оновлюють сходи, мережі освітлення. На променаді з’явились камери відеонагляду і тривожна кнопка. 

Проспект Бандери

На просп. Степана Бандери завершують підготовку до фрезерування старого покриття. 10 квітня  буде змінена схема проїзду на магістралі: проїзд транспорту організують двома смугами в кожному напрямку на частині проспекту в напрямку Північного мосту.

10 квітня також розпочинається капітальний ремонт Кільцевої дороги. На першому етапі оновлюватимуть ділянку від Одеської площі до вул. Луценка (у напрямку Жулян). Загалом буде відремонтовано ділянку від Одеської площі до вул. Ватутіна.

Заради будівництва Київської обхідної дороги знищать 40 гектарів лісу — коментар «Укравтодору»

Читайте также: чистка кондиционера. Прихоть или необходимость?

 
Источник: bigkyiv

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *