В Києві відкриють багаторівневі паркінги. Де вони з'являться? 0 23


В столиці планують
відкрити нові паркінги

Департамент транспортної інфраструктури КМДА планує облаштувати багаторівневі паркінги в центрі Києва. Зокрема, мова йде про Володимирський проїзд, Поштову площу, ділянку від Європейської площі до Майдану Незалежності та вулицю Володимирську.

Заступник голови КМДА Олександр Густєлєв на презентації бюджету транспортній комісії заявив, що для зменшення транзитного транспорту в Києві передбачається подальший розвиток перехоплювальних паркінгів. За його словами, це дає змогу зупинити транспортний потік, пересадити людей на громадський транспорт і не перевантажувати мережу міста, а особливо центр.

Дві станції метро на Виноградар та початок робіт із будівництва метро на Троещину — Кличко, про плани на 2021

Також, на його думку, продовженням розвитку паркувального простору є влаштування багаторівневих паркінгів, як наземних так і підземних. В першу чергу розглядаються такі адреси: Володимирський проїзд (ділянка між Софійською та Михайлівською площами), Наддніпрянське шосе (біля Поштової площі), ділянка від Європейської площі до Майдану Незалежності, вулиця Володимирська (ділянка між вулицею Льва Толстого і бульваром Тараса Шевченка).

Густєлєв повідомив, що у 2021 рік заклали проєктування, щоб оцінити вартість будівництва. Проте крім цього, потрібно залучати інвесторів і кредиторів, бо, зазначив він, місцевий бюджет не може витримати такі навантаження.

Раніше комунальне підприємство «Київтранспарксервіс» оголосило аукціон на чотири перехоплювальних паркінги сумарно на 820 місць.

Нагадаємо, в 2016 році містяни вже проводили серію протестів проти підземного паркінгу під Михайлівською площею.

COVID-19: штрафы до 5100 грн и запрет на обслуживание. Рада утвердила новые штрафы для безмасочников
Цікаво про будівництво: раніше ми писали про нову опцію найбільшого заводу України з виготовлення фасадної сітки  
Источник: 3m2

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *