В Києві з'явиться меморіал, присвяченої загиблим в авіакатастрофі рейсу МАУ PS 752. Як він виглядатиме 0 29

Меморіал, присвяченої загиблим
в авіакатастрофі рейсу МАУ PS 752

4 січня в столичному Будинку архітектора відбулося підведення підсумків Всеукраїнського бліц-конкурсу з визначення кращого ескізного проекту меморіальної просторової композиції, присвяченої загиблим в авіакатастрофі рейсу МАУ PS 752 на території парку «Вербовий гай» в Дніпровському районі м. Києва. Журі в складі досвідчених архітекторів, представників МАУ та Благодійного фонду «Безпечне небо» розглянуло 11 поданих робіт та обрало три найкращих проекти. Після обговорення та всестороннього аналізу, переможцем серед них було обрано проект київського ландшафтного бюро.

З пояснювальної записки до проекту:

«Меморіалом служить комплекс малих архітектурних форм, що неозброєним оком виглядають як окремі елементи, але насправді є цільною композицією та складають силует літака:

металевий міст зі скляною огорожею своєю формою імітує крило, що тягнеться до неба; друге «крило літака» сховалось під землею і тільки трішки пробивається крізь зелену траву у вигляді покрокових плит, створюючи зону відпочинку в тіні існуючих дерев; кіль з номером рейсу є головним елементом меморіалу. Його зміщено в сторону від майданчику, щоб зберегти пропорцію літака та залишити вільним видовий простір. Перед ним влаштовано місце для лампадок та квітів. каскад, що символізує трап, поєднує верхню та нижню частини парку.

9 великих металевих щитів з підсвіткою. Саме стільки було членів екіпажу, що до останнього моменту підтримували та намагались допомогти пасажирам. А зараз, наче стражі, виділяються високою міцною статурою серед величних сосен. Перед щитами організоване місце для лампадок та квітів.

Нові дороги і розв’язки в Києві: що, де і коли побудують в столиці найближчим часом

В даній концепції ми пропонуємо висадити 167 рослин, що відповідає кількості загиблих пасажирів під час трагедії. 40 дерев висаджено односторонньою алеєю вдовж головної доріжки, яку ми також пропонуємо доповнити точковою підсвіткою, що символізуватиме злітну смугу. 9 сосен між металевих пластин та 118 чагарників, які доповнять композиції в важливих місцях парку.

Ми прагнули зробити сквер символічним… Він не має викликати страх, але має бути місцем пам’яті …»

В Киеве планируют построить канатную дорогу: как она будет выглядеть и где будет проходить (ФОТО)

Интересно о ремонте: ранее мы писали о видах и преимуществах остекления балконов

Джерело: НСАУ  

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *