В КМДА хочуть оприлюднити список проблемних будівництв 0 3


Список проблемних
будівництв від КМДА

На сайті КМДА найближчим часом може з’явитися розділ, в якому буде публікуватися інформація про порушення на різних будівництвах. Це питання обговорили на засіданні комісії з перевірки інформації по об’єктах будівництва, що викликають суспільний резонанс.

Застройщикам смогут без решения суда аннулировать разрешения на строительство. Что известно об инициативе Минкульта?

Йдеться про публікацію на сайті мерії правових аналізів по різних об’єктах будівництва. Такі висновки будуть готуватися комісією на підставі даних про порушення, які зафіксували профільні структури столичної міськдержадміністрації — Департамент земельних ресурсів, Департамент міського благоустрою і т.д.

«Стоїть питання про те, щоб кожен департамент в питаннях, які стосуються його ведення, робив свої висновки по об’єктах. Це – інформаційна довідка, але із зазначенням порушень. На комісії ми узагальнюємо все це і готуємо правовий аналіз. Після цього ми публікуємо ці правові аналізи. Пропоную здійснювати публікацію в окремому розділі на сайті КМДА. Якщо об’єкти мають порушення, громадськість матиме доступ до такої інформації і об’єктивно приймати рішення», — пояснив заступник голови комісії Сергій Мельниченко.

Оприлюднення цієї інформації допоможе, зокрема, потенційним покупцям нерухомості в столиці.

COVID-19: карантин выходного дня был «эффективен», теперь правительство готовится к возможному локдауну 

Цікаво про будівництво: раніше ми писали яка сучасна покрівля має максимальну екооцінку

 
Источник: 3m2

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *