В Німеччині вимагають зупинити будівництво 42% доріг, які наразі споруджуються. Яка причина? 0 39


Закликають скасувати 42%
проєктів будівництва доріг

Організація «Друзі Землі» звернулася до уряду Німеччини з пропозицією 12 проєктів «чистих» автобанів, що не забруднюють довкілля та дешевші в будівництві. Там зазначають, що плани будівництва нових автомагістралей не відповідають завданням зі скорочення викидів парникових газів і досягнення вуглецевої нейтральності до 2050 року, повідомляється на сайті організації.

В організації закликали владу країни скасувати 42% проєктів, оскільки ті «несумісні з метою скорочення викидів і захисту біорізноманіття». Натомість члени організації запропонували 12 «чистих» проєктів автобанів і інших доріг, які не тільки не забруднюють навколишнє середовище, але і дешевші.

Мегастройки: в Китае двухсотметровый мост весом 5,1 тыс. тонн переместили на 3,5 км (ВИДЕО)

Заощаджені гроші пропонується направити на утримання доріг, розвиток залізничної інфраструктури та інших екологічно безпечних альтернатив пасажирських і вантажних перевезень.

«Друзі Землі» – неурядова, некомерційна та нерелігійна організація створена в 1975 році, яка наразі нараховує 500 тисяч учасників.

З подібною заявою в жовтні минулого року виступила партія «Зелених». Вони закликали до переосмислення транспортної політики країни щодо кліматичних цілей, ввівши мораторій на будівництво нових автомагістралей і державних доріг.

До 2030 року Німеччина планує побудувати більше тисячі нових автомагістралей або великих національних доріг.

Штучний енергоострів будують в Північному морі поблизу Данії. Потужність революційного острова перевищуватиме потреби країни 

Интересно узнать: ТОП-5 подарков для настоящих мужчин на 14 февраля  
Источник: hmarochos

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *