В "Борисполі" відкрили капсульний хостел: ціни вражають (фото) 0 52

Капсульний хостел

На території терміналу D відкрився хостел із капсулами для сну.

Ціни стартують від 370 гривень за одномісний номер-капсулу (розміщення на 3 години). Про це повідомляється в системі booking.com.

За 3 години перебування в капсулі для двох доведеться заплатити 550 гривень. Максимальна вартість (12 годин перебування за подвійну капсулу) – 36 євро (близько 1070 гривень). Є можливість вибрати “номер” з кондиціонером.

Готель почав працювати з 20 травня цього року. Співробітники цілодобової стійки реєстрації говорять англійською, російською та українською мовами.

У хостелі заборонено куріння та судячи з фото, капсульний хостел являє собою місце, де можна виспатися, прийняти душ, зарядити телефон або комп’ютер.

Українці на цінову політику хостела відреагували по-різному.

«Ціна ненормальна! за цю ціну можна НАЙДОРОЖЧИЙ номер в пятизірковому готелі зняти…. подуріли вже від монополізму і безкарності», — пише Роман Шевченко.

«Это очень дороео при таком уровне комфорта, с таким же успехом можно посидеть в кресле в зале ожидания», — додає Elena Chernenko.

«Хороша річ. В Мілані схожий капсульний готель коштує 15 євро за годину і без можливості прийняття душу,тому в Борисполі дуже навіть адекватна ціна», — вважає Danylo Voznyi.

Джерело: poglyad

Previous ArticleNext Article